خرید مطمئن و ارزان! انواع لوازم جانبی موبایل، تبلت و لپ تاپ

آی او اس ۱۴.۴ در دسترس عموم کاربران قرار گرفت؛ لیست تغییرات iOS 14.4

لیست تغییرات iOS 14.4

اپل بعد از اینکه آخرین نسخه‌ی بتای آی او اس ۱۴ را در دسترس توسعه دهندگان قرار داد، iOS 14.4 و iPadOS 14.4 را برای عموم کاربران نیز منتشر کرده است.
این به روزرسانی در آی او اس، تغییراتی جدید را در برنامه‌ی دوربین، رفع باگ تأخیر در ورودی صفحه کلید و همچنین بعضی قابلیت‌های جدید دیگری را نیز به دنبال دارد. آپدیت iOS 14.4 همچنین شامل پشتیبانی از واچ فیس‌های جدید اپل واچ می‌باشد؛ در ادامه لیست تغییرات iOS 14.4 را آورده‌ایم…

لیست تغییرات iOS 14.4

آپدیت آی او اس ۱۴.۴ پشتیبانی از شناسایی کدهای QR کوچکتر در برنامه‌ی دوربین را شامل می‌شود و همچنین گزینه‌ی طبقه‌بندی انواع دستگاه‌های بلوتوثی را در قسمت تنظیمات دارد.
نکته‌ی قابل توجه این است که iOS 14.4، اعلان‌های جدیدی را نیز برای زمانی اضافه می‌کند که دستگاه iPhone شما نمی‌تواند این مورد را تأیید کند که آیا در حال استفاده از “دوربین اصلی اپل” می‌باشید یا خیر. آپدیت آی او اس ۱۴.۴ همچنین تعدادی از باگ‌های مربوط به عکاسی HDR، برنامه‌ی Messages و موارد دیگر را نیز برطرف کرده است.

یکی از مشکلاتی که از زمان انتشار iOS 14 برای بسیاری از کاربران آیفون وجود داشت و آزار دهنده بود، تاخیر در صفحه کلید موجود بود و این مساله اکنون به نظر می‌رسد حل شده باشد…

لیست تغییرات iOS 14.4 را در ادامه آورده‌ایم…

  • دوربین کدهای QR کوچکتر را شناسایی می‌کند.
  • در آی او اس ۱۴.۴ گزینه‌ای برای طبقه بندی انواع دستگاه‌های بلوتوثی در قسمت تنظیمات وجود دارد و برای این موضوع می‌باشد که هدفون را به طور صحیح شناسایی کند تا اعلان‌های صوتی را برای آن‌ها ارسال کند.

رفع باگ در آی او اس ۱۴.۴

آپدیت iOS 14.4 همچنین مشکلات زیر را نیز برطرف می‌کند:

  • مصنوعات تصویری که در عکس‌های HDR و به وسیله‌ی iPhone 12 Pro گرفته می‌شدند، ظاهر می‌شوند.
  • ممکن بود که «ویجت تناسب اندام» آپدیت اطلاعات فعالیت‌ها را نمایش ندهد.
  • به خاطر این که در ورودی صفحه کلید، کلمات ظاهر نمی‌شوند، تایپ کردن با تاخیر روبرو می‌شود.
  • صفحه کلید ممکن است در برنامه‌ی Messages به زبان صحیح ظاهر نشود.
  • فعال کردن Switch Control در Accessibility ممکن است پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی از Lock Screen را متوقف کند و مانع این امر شود.
لیست تغییرات iOS 14.4

به سادگی Settings را باز کنید، گزینه‌ی General را انتخاب کنید، سپس وارد قسمت Software Update شوید. طبق معمول، اگر متوجه شدید که بلافاصله آپدیت برای دانلود ظاهر نمی‌شود، همچنان به بررسی خود ادامه دهید و صبر کنید، زیرا گاهی اجرای آپدیت جدید برای بعضی از کاربران طول می‌کشد.
آپدیت امروز شماره‌ی ساخت را به عنوان نسخه‌ی Release Candidate یعنی ۱۸D52 ارائه می‌دهد، بنابراین اگر تا به امروز RC را روی دستگاه خود اجرا می‌کردید، امروز این آپدیت را برای دستگاهتان نخواهید داشت.

تغییرات iPadOS 14.4

نسخه‌ی iPadOS 14.4 برای آیپد شما، بهبودها و تغییرات زیر را در بر دارد:

دوربین کدهای QR کوچکتر را شناسایی می‌کند.
گزینه‌ای برای طبقه بندی انواع دستگاه‌های بلوتوثی را در قسمت تنظیمات دارد و برای این موضوع می‌باشد که هدفون را به طور صحیح شناسایی کند تا اعلان‌های صوتی را برای آن‌ها ارسال کند.

آیپد او اس ۱۴.۴ همچنین مشکلات زیر را نیز برطرف می‌کند:

  • به خاطر این که در ورودی صفحه کلید، کلمات ظاهر نمی‌شوند، تایپ کردن با تاخیر روبرو می‌شود.
  • صفحه کلید ممکن است در برنامه‌ی Messages به زبان صحیح ظاهر نشود.

این بود بررسی و لیست تغییرات iOS 14.4 ؛ شما نیز اگر به این نسخه آپدیت کردید، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید…