خرید مطمئن و ارزان! انواع لوازم جانبی موبایل، تبلت و لپ تاپ

احتمال عرضه گلکسی زد فولد ۳ با دوربین سلفی زیر نمایشگر

احتمال عرضه گلکسی زد فولد 3 با دوربین سلفی زیر نمایشگر

به تازگی Ice Universe، افشاگر توییتری سامسونگ، جزئیاتی درباره نسل بعدی گوشی هوشمند تاشو گلکسی زد فولد ۳ منتشر کرده که دانستن آن خالی از لطف نیست. گویی کره‌ای‌ها قصد دارند سامسونگ گلکسی زد فولد ۳ را با دوربین سلفی زیر نمایشگر عرضه کنند.

سامسونگ حدودا یک سالی هست که به تولید گوشی‌های تاشو مشغول شده و جز همان اولین محصول، سایر تلاش‌های این شرکت در راستای تولید محصولی با نمایشگر تاشونده، خوب و رضایت بخش بود. سامسونگ در حال حاضر دو نوع گوشی تاشو تولید می‌کند که یکی از آن‌ها را Z Flip و دیگری را Z Fold می‌نامد.

Ice Universe که یکی از افشاگران معروف و باسابقه‌ی سامسونگ به حساب می‌آید، به ‌تازگی در حساب رسمی خود در توییتر پستی را به اشتراک گذاشت با این مضمون که گلکسی Z Fold 3 به احتمال بسیار زیاد از دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره خواهد برد.

گلکسی زد فولد ۳ متفاوت‌تر از همیشه

اگرچه اولین گوشی با دوربین سلفی زیر نمایشگر نتوانست آنطور که باید کاربران را تحت تاثیر قرار دهد، شنیده بودیم سامسونگ که چندین سال بر روی این فناوری مشغول به کار است، توانسته به فرمولی دست پیدا کند که کیفیت تصاویر ثبت شده توسط دوربین زیر نمایشگر کاهش پیدا نکند!

اینکه سامسونگ توانسته فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر را بهتر از آنچه که اکنون شاهد هستیم در گوشی خود بکار بگیرد، مشخص نیست؛ چون هنوز تا رونمایی رسمی از گلکسی Z Fold 3 زمان زیادی باقی مانده، اما اگر این اتفاق رخ دهد، بعید به نظر می‌رسد سامسونگ از لحاظ کیفیت، آن را مورد بررسی دقیق قرار نداده باشد.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برند کره‌ای چه برنامه‌ای در سر دارد…

نظر شما در این باره چیست؟ آیا در واقعیت هم گلکسی زد فولد ۳ متفاوت‌تر از همیشه خواهد بود؟