خرید مطمئن و ارزان! انواع لوازم جانبی موبایل، تبلت و لپ تاپ

اپل در حال توسعه فناوری بی سیم ۶جی

اپل در حال توسعه فناوری بی سیم 6جی

پوشش ۵جی هنوز در ایالات متحده بطور کامل راه اندازی نشده، چه برسد به کل جهان؛ اما به نظر می‌رسد شرکت‌هایی مانند اپل از مدت‌ها پیش در مورد نسل بعدی فناوری بی سیم ۶جی تحقیق می‌کنند. این حدسیات بر اساس گزارشی از بلومبرگ است که لیست‌های شغلی مهندسان اپل را کشف کرده است.

با توجه به شرح لیست‌های شغلی که مهندسین سیستم تحقیقات بی سیم و مهندسان استاندارد RAN1 / RAN4 را می‌طلبد، شما در یک تیم تعریف و تحقیق در مورد استانداردهای نسل جدید مانند ۶G خواهید بود. شما با تأکید بر لایه‌های PHY / MAC / L2 / L3 ، سیستم‌های ارتباطی بی سیم نسل بعدی (۶جی) را برای شبکه‌های دسترسی رادیویی تحقیق و طراحی خواهید کرد.

همانطور که گفتیم، فناوری بی سیم ۶جی هنوز در مراحل ابتدایی تولید و طراحی است، این بدان معناست که احتمالاً مدت زیادی طول می‌کشد تا فناوری بی سیم ۶جی را ببینیم و از آن استفاده کنیم؛ اما جای تعجبی نیست که اکنون اپل در حال بررسی این فناوری است. این شرکت در حال حاضر به کوالکام برای مودم‌های ۵جی خود اعتماد کرده، اما پس از تجارت مودم اینتل، تصور می‌کنیم که این شرکت در نهایت شروع به ساخت مودم‌های ۵جی و احتمالاً ۶جی به بالا کند…

اپل همچنین زیر مجموعه‌ای از گروه صنعتی “Next G Alliance” است که شرکت‌های دیگری مانند Google و LG نیز برای کمک به تعریف مشخصات فناوری بی سیم ۶جی عضو آن هستند، بنابراین تعجب آور نیست که بگوییم همه‌ی این شرکت‌ها در حال بررسی و کار کردن بر روی این فناوری هستند.